בריכות בחולון - מגשימות חלומות

בריכות בחולון הן החוויה הקייצית האולטימטיבית לכל המשפחה בימים החמים. הבריכות מוצעות לשימושכם ולהנאתכם בספארק המים ימית 2000, אשר זה מכבר הפך לשם דבר בעולם המים המקומי.
מגוון בריכות בחולון מאפשר לכל אחד מכם למצוא את הבריכה המתאימה – אם לשחייה ואם לשכשוך.

בריכה מקורה שהופכת למשך שעה אחת לבריכת גלים מאפשרת לחוות את ההנאה שמזמנים מי הג'קוזי המתערבלים סביבנו. בנוסף בבריכה יש מגלשת מים להעשרת החוויה ולהעצמתה, כמו גם מתחם מיוחד המיועד לילדים.

מתחם עצום של בריכות בחולון כולל גם בריכה אולימפית ובה ארבע מגלשות מים גבוהות. הבריכה המרכזית פועלת רק בחודשי הקיץ, שבהם מוצעת גם פעילות של צוות הווי ובידור.

גם הפעוטות אינם מקופחים:   
מה שהופך את מתחם בריכות חולון למקום בילוי מועדף ואטרקטיבי לכל המשפחה הוא קיומה של בריכה המיועדת ומיוחדת לפעוטות ובה מגלשות מים בדמות ובצורה של בעלי חיים מימיים כגון כלבי ים, לווייתנים ועוד.

אבל לא רק לבליינים מיועד מתחם הבריכות אלא גם למי שעוסקים בשחייה בקביעות ובהתמדה. בריכת שחייה חצי אולימפית, מקורה ומחוממת, מיועדת למנויים קבועים, כאשר השחייה בה נעשית במסלולים תחומים.

היתרונות של בילוי במתחם בריכות בחולון ברורים. לבד ממקום חנייה בשפע,ייהנו הנופשים מאפשרויות הבילוי וממתחם מוצלל, שניתן לשהות ולבלות בו יום שלם.

במקום אפשר לקיים סדנאות ופעילויות מובנות שונות. חדר כושר מאפשר לנצל את השהייה בו לא רק במים אלא גם ביבשה. חשוב לציין, כי המקום שמור ומאובטח, ויש בו מצילים מקצועיים ערניים וקפדניים השומרים על האנשים מכל משמר.


תושבי המרכז לא נדרשים להצפין אל מקורות המים השופעים בצפון כאשר בריכות חולון מאפשרות ומזמנות להם מתחם עשיר של בריכות להנאה ולשעשוע – עם ילדים ובלעדיהם. אם תצטרפו למועדון המנויים תקבלו מידע ועדכונים שוטפים על חוגים, אירועים, טיולים, סדנאות ומגוון הפעילויות המתקיימות במקום בכל ימות השנה.

 

 

x