ספארק המים

ספארק המיםספארק המים

ספארק המים של ישראל מעניק לך חוויה משולבת של ספא מרגיע לצד מגלשות אקסטרים ובריכות המצוידות במיטב מגלשות המים בישראל שמאתגרות את מושג הפחד. רוצים להרגיש את הלב נכנס לקצב פעימות מטורף? עלו על אחת מהמגלשות שלנו וגלו כמה מפחיד להתגבר על הפחד ואיזה כיף זה. 

ספארק המים ימית 2000 בחולון

הספייס בול -  היא מגלשת אקסטרים מהירה שבתחתיתה בריכת נחיתה עגולה ומסחררת; הסופר קמיקזה תאתגר אתכם כמגלשת אקסטרים סגורה ומהירה; מגלשת הבלאק הול תגרום לכם לאבד שליטה. היא שחורה, היא סגורה ויש בה אפקטים מיוחדים של תאורה שיגרמו לכם... לצרוח; בבננה ג'אמפ תגלו מגלשות באנג'י גבוהות שיקפיצו אתכם לבריכה בעומק 4 מטרים; האמזונס מביאה אליכם את נהר הירדן באמצעות מסלול האבובים הנועז והמאתגר. מעכשיו, בשביל אבובים לא צריך לנסוע רחוק, מספיק להגיע לספארק המים בחולון; ועוד לא הזכרנו את מגלשות הקשת של ספארק המים ימית, המעניקות לכם שמונה מגלשות גבוהות ומפותלות בכל צבעי הקשת; לקינוח, השארנו את מגלשות ההיי ספיד. קבלו את ארבע מגלשות המים הגבוהות ביותר בארץ: טייפון, הוריקן, אנקונדה וקוברה. הן גבוהות, מהירות, מפחידות, ואחרי שתעלו עליהן פעם אחת, תחזרו לסיבוב שני, שלישי, רביעי... זה ממכר.

אמרנו ספארק המים - אמרנו שלמות של פינוק משולב עם אקסטרים. ספארק המים של ימית 2000 בחולון, הוא המקום אליו תבואו עם כל המשפחה שוב ושוב, ושוב. תמצאו בו: מכון כושר, מכון ספא מפנק, מגרשי ספורט, בריכות, קפיטריה מצוידת, מסעדה, מאות מקומות חניה, מקלחות, תאי אכסון ובקיצור... ספארק המים מעניק לכם חווית כושר רוחבית לצד מגוון פינוקים מצד אנשי ונשות הצוות.

x