ימי כיף לקבוצות מאורגנות / לעובדיםימי כיף לקבוצות מאורגנות

בתיאום מראש בלבד, מחירים מוזלים ל30 איש ומעלה

ימי כיף לעובדים

ימי כיף לקבוצות מאורגנות / לעובדים 

ימי כיף לחיילים

ימי כיף לקבוצות מאורגנות / לעובדים 

ימי כיף לשוטרים

ימי כיף לקבוצות מאורגנות / לעובדים

ימי כיף לתלמידים

ימי כיף לקבוצות מאורגנות / לעובדים

תמונות מאירועים וימי כיף

ימי כיף לקבוצות מאורגנות / לעובדים

ספארקי אירועים

ימי כיף לקבוצות מאורגנות / לעובדים

מבין לקוחותינו

ימי כיף לקבוצות מאורגנות / לעובדים

 

 

קבוצות רבות מחפשות את הדרך להינות בצורה האטרקטיבית ביותר, במטרה לצאת מהשיגרה, להתגבש ופשוט להינות. ארגונים וחברות מחפשות ימי כיף לקבוצות עבור העובדים שלהם, משפחות מורחבות המעוניינות לצאת לבילוי משותף כל המשפחה, קבוצות של חברים המחפשים לצאת מהשיגרה, ולשנות את הנוף הרגיל שלהם של בילויים, הכולל בתי קפה, מסעדות, והליכה על הים בנמל תל אביב ועוד. לא חשוב איזו סוג של קבוצה אתם, אין ספק שמקום כמו ספארק ימית 2000 הוא המקום המושלם עבורכם להתגבש, לצאת מהשיגרה, לשנות אווירה ולעשות כיף חיים אמיתי.

 

רווח גדול לארגונים וחברות

 

ארגונים וחברות המחפשות ימי כיף לקבוצות העובדים שלהם, מבינים כי באמצעות ימי הכיף הללו הם מרוויחים רווח עצום, ותועלת רבה לחברה. השקעה בעובדים מחזירה את עצמה לאחר מכן בתפוקה המוגברת שמתקבלת בעבודה, ובאכפתיות שנוצרת בכל עובד כתוצאה מהעובדה שהוא מרגיש שהושקע בו. אם יום הכיף נבחר בקפידה, ניתן להרוויח גיבוש בין העובדים המחזק את עבודת הצוות ואת הקשרים בין העובדים, גורם לרצון להגיע למקום העבודה בבוקר ומוטיבציה לבצע את התפקיד בצורה טובה, ומביא להנאה לשהות בעבודה. אין ספק שיום מתוכנן כהלכה יכול להגדיל משמעותית את ביצועי העובדים בעבודה לאחר מכן, וזאת מבלי שנתתם כלים לכך, למעט תוספת מוטיבציה, שלעיתים נותנת הרבה יותר מאשר כלים מקצועיים.

 

ימי כיף לקבוצות – זה הזמן להתחיל להשקיע

 

יום כיף בפארק מים מושקע כמו הספארק שלנו, יביא להנאה גדולה, שילוב עם טיפולים בספא שלנו יוריד גם מתחים ולחצים לעובדים, פרט נוסף שתורם משמעותית לעלייה בתפוקה וביצירתיות, ואם אתם ממש מתעקשים, אתם תמיד יכולים להביא איש מקצוע שיעביר במקום גם סדנא אטרקטיבית שתיתן להם כלים מקצועיים.

 

משפחה מגובשת

 

למשפחות המורחבות, הספארק מעניק חווית גיבוש משפחתית יוצאת דופן המתאימה לכל גיל. כאן גם הסבתא והסבא, אמא ואבא, הדודים והדודות, בני הדודים, האחיינים וכל שאר בני המשפחה, יחוו יום כיף אמיתי וגיבוש משפחתי. מגלשות המים, האקסטרים והרגילות, מתאימות לכל בני המשפחה מגיל שנתיים ועד מאה עשרים ושתיים, בריכות לשחייה ולמשחק, מתחם ספא מפנק למבוגרים שבמשפחה ועולם ילדים במיוחד עבורם, מעניקים כולם ימי כיף לקבוצות בליגה אחרת.

 

x