ימי כיף לקבוצות מאורגנות / לעובדיםימי כיף לקבוצות מאורגנות

בתיאום מראש בלבד, מחירים מוזלים ל30 איש ומעלה

ימי כיף לעובדים

ימי כיף לקבוצות מאורגנות / לעובדים 

ימי כיף לחיילים

ימי כיף לקבוצות מאורגנות / לעובדים 

ימי כיף לשוטרים

ימי כיף לקבוצות מאורגנות / לעובדים

ימי כיף לתלמידים

ימי כיף לקבוצות מאורגנות / לעובדים

תמונות מאירועים וימי כיף

ימי כיף לקבוצות מאורגנות / לעובדים

ספארקי אירועים

ימי כיף לקבוצות מאורגנות / לעובדים

מבין לקוחותינו

ימי כיף לקבוצות מאורגנות / לעובדים

 

 

קבוצות רבות מחפשות את הדרך להינות בצורה האטרקטיבית ביותר, במטרה לצאת מהשיגרה, להתגבש ופשוט להינות. חברות וארגונים גדולים כגון צבא ההגנה לישראל, משטרת ישראל, חברות ביטוח כגון מגדל והפניקס ואחרות וגם בנקים כגון בנק לאומי ובנק פועלים, מחפשים מקום שיאפשר להם לקיים ימי כיף לקבוצות עבור העובדים שלהם. בנוסף, גם משפחות מורחבות המעוניינות לצאת לבילוי משותף שיאפשר לכל המשפחה ליהנות יחד, או קבוצות של חברים המחפשים לצאת מהשיגרה יכולים לעשות זאת במסגרת יום כיף מרוכז. למעשה, לא חשוב איזו סוג של קבוצה אתם, אין ספק שמקום כמו ספארק ימית 2000 הוא המקום המושלם עבורכם להתגבש, לצאת מהשיגרה, לשנות אווירה ולעשות כיף חיים אמיתי.

 

רווח גדול לארגונים וחברות

 

ארגונים וחברות המחפשים ימי כיף לקבוצות העובדים שלהם, מבינים כי באמצעות ימי הכיף הללו הם מרוויחים רווח עצום, ותועלת רבה לחברה. השקעה בעובדים מחזירה את עצמה לאחר מכן בתפוקה המוגברת שמתקבלת בעבודה, ובאכפתיות שנוצרת בכל עובד כתוצאה עקב העובדה שהוא מרגיש שהשקיעו בו. אם יום הכיף נבחר בקפידה, ניתן להרוויח גיבוש בין העובדים המחזק את עבודת הצוות ואת הקשרים בין העובדים, תורם לרצון להגיע למקום העבודה בבוקר וגם למוטיבציה לבצע את התפקיד בצורה טובה. אין ספק שיום מתוכנן כהלכה יכול להגדיל משמעותית את ביצועי העובדים בעבודה לאחר מכן, עקב האלמנט הסמוי של זריקת האנרגיה המביאה לעליה במוטיבציה של העובדים. לעיתים זריקת מוטיבציה שכזו, עשויה להעניק לעובדים הרבה יותר מאשר כלים מקצועיים.
 

לעיתים, אנו נוטים לשכוח ששגרת יומו של העובד, בפרט בארגונים ובחברות גדולות כגון בנקים, חברות ביטוח וחברות תקשורת, עשויה להיות שוחקת. העבודה המתבצעת על ידי כלל העובדים בארגון, בפרט העובדים הזוטרים, עשויה להיות מונוטונית. משום כך, אין להמעיט בערכם של ימי כיף לשבירת השגרה ולהעלאת המורל בקרב העובדים. ישנם מקומות בילוי רבים בארצינו אשר יאפשרו לעובדים בארגון שלכם ליהנות ולשבור את השגרה, אך אין ספק שמבין האופציות השונות, בילוי בספארק המים של ימית 2000 הוא הבחירה האולטימטיבית. זאת מכיוון שהבילוי בספארק המים שלנו מגוון ועשיר כל כך, שכל אחד יכול למצוא בו את הפעילות המהנה ביותר עבורו. בין אם העובדים שלכם מעדיפים בילוי שקט בסאונה ובג'קוזי, ובין אם הם חובבי מגלשות אקסטרים, ללא ספק אצלינו הם ימצאו את מבוקשם.

 

ימי כיף לקבוצות – זה הזמן להתחיל להשקיע

 

אנשים רבים מחפשים לשנות את שגרת הבילויים הרגילה שלהם, הכוללת בתי קפה, מסעדות, והליכה על הים בנמל תל אביב ועוד. גם העובדים בארגון שלכם, עשויים להפיק הנאה רבה משבירת השגרה, באמצעות בילוי מהנה בפארק מים צבעוני ותוסס. יום כיף בפארק מים מושקע כמו הספארק בימית 2000, יאפשר לעובדים בארגון שלכם לחוות רגעים רבים של צחוק, פעילות גופנית והנאה. מומלץ לשלב את יום הכיף עם הטיפולים השונים בספא המרגיע שלנו, אשר יאפשר לעובדים בארגון להוריד מתחים ולחצים, פרט נוסף שתורם משמעותית לעלייה בתפוקה וביצירתיות. בנוסף, אם אתם ממש מתעקשים, אתם תמיד יכולים להביא איש מקצוע שיעביר במקום גם סדנא אטרקטיבית שתיתן לעובדים שלכם כלים מקצועיים בין האטרקציות השונות.

 

משפחה מגובשת

 

למשפחות המורחבות, הספארק יעניק חווית גיבוש משפחתית יוצאת דופן. פארק המים שלנו מספק שלל אטרקציות המתאימות לכל גיל. כאן גם הסבתא והסבא, אמא ואבא, הדודים והדודות, בני הדודים, האחיינים וכל שאר בני המשפחה, יחוו יום כיף אמיתי וגיבוש משפחתי. מגלשות המים, מגלשות האקסטרים וגם המגלשות הרגילות, מתאימים לכל בני המשפחה מגיל שנתיים ועד מאה עשרים ושתיים. כמו כן, כל בני המשפחה יוכלו ליהנות אצלינו מבריכות לשחייה ולמשחק. למבוגרים שביניכם, אנו מציעים להתפנק במתחם הספא שלנו, ולילדים הצעירים אנו מציעים מתחם עם מתקני משחק המתאימים במיוחד עבורם. כל אלו מעניקים לקבוצות ולמשפחות את האפשרות לקיים ימי כיף ברמה אחרת.

 

x